Ballina / Show Bizz / Ardian Musliu po vjen me një super baladë
Loading...

Ardian Musliu po vjen me një super baladë

Ai ka 10 vite që merret me muzikë, e shohim kudo të ftuar nga mbrëmjet rinore, në koncerte sidomos në Diapsorë ku dhe jeton në Luxembourg. Tashmë si duket ka ardhur koha që këngëtari Ardian Musliu të na sjellë një këngë të bukur ku është krijuar nga autorë të mëdhenj, me tekstin nga Ilir Berani dhe për aranzhmanin është kujdesur Wirusi. Kënga do të ketë edhe një klip të bukur shumë shjet nga EMF Creative, ndërsa është një super baladë që do të kthehet në një hit. Djaloshi artist është vetëm 25 vjec dhe me origjinë është nga Mitrovica dhe ka një zë vërtetë të bukur.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...