Ballina / Show Bizz / Muzike / Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”
Loading...

Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”

I bukur, i talentuar dhe shum serioz në punë. Ky është Arian Krasniqi i cili ka bërë që të ketë shumë fansa nga pas. A

i njihet nga fansat si këngetari më i kërkuar i ahengjeve familjare në rrethin ku jeton. Artisti është shumë i angazhuar gjatë kësaj stine sidomos në dasma dhe ahengje familjare, dhe para sezonit ka vendosur që për publikun e ti të sjell një projekt të ri muzikor.

Kënga është shumë ritmike dhe mban titullin “Pse e dua nuk kam faj” . Kënga premieren eksluzive e ka pasur ne kanalin më të madh muzikor në trojet shqipetare në ArkivaShqip, kanal ky me mbi 1 milion ndjekës

https://www.youtube.com/watch?v=SqgnC0xDrqU

Loading...

Shikoni gjithashtu

Tayna vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit

Këngëtarja shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar gjithandej. Bukuroshja është …

Loading...