Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Arlind Dakaj çuni nga Prizreni beri dhurat dajes se ti BMW x6 2017
Loading...

Arlind Dakaj çuni nga Prizreni beri dhurat dajes se ti BMW x6 2017

Arlind Dakaj nipi i Dibran Hoxhaj nga Prizren beri dhurat luksoze dajes se ti Dibran Hoxhaj nje bmw x6 2017

Si eshte e mundur i riu te kete blere kete kaq luksoze po pra ai eshte menaxheri kryesor tek Kobra City i cili ka sponzorizuar dhe kengen Sedat Rames – Cobra City Dibran Hoxha.

Ai se shpejti ka vendosur qe bizneset e ti te zgjeroi ane e mban Kosoves ne si portal i urojm suksese dhe fat te metujshme Arlindit . /MegaPress/

https://www.facebook.com/arlind.daakaj/videos/10214282340916458/

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...