Ballina / Lajme / Bota / Arratiset nga burgu arrestohet shqiptari nga policia greke
Loading...

Arratiset nga burgu arrestohet shqiptari nga policia greke

Një mashkull 42 vjeç  me nënshtetësi shqiptare është arrestuar nga policia greke, pasi i njejti kishte ikur dy vite më par nga burgu Tyrins, me akuzë për vjedhje dhe armëmabjtje pa leje.

Sipas mediave greke  42 vjeçari ka tentuar të hy në pikë kalimin kufitar në Krystallopigi me pasaporte false. Policia e kan arrestuar dhe pritet denimi me purg për shqiptarin.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...