Ballina / Lajme / Kosovë / Arrestohen dy persona pasi kishin vjedhur ari në vlerë 6000 euro në Gjakovë
Loading...

Arrestohen dy persona pasi kishin vjedhur ari në vlerë 6000 euro në Gjakovë

Me 1 janar të këtij viti janë arrestuar dy persona, pasi që të njejtit kan vjedhur stoli ari në një shtëpi në Gjakovë. Pronarët në momentin kur është kryer vjedhja, nuk kan qenë në shtëpi.

Policia i ka arrestuar dy të dyshuarit, nën akuzen për vjedhje të arit në vlerë 6000 euro. Ndërsa pas mbajtjes së seances gjygjësore, me urdhër të prokurorit janë derguar në mbajtje.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...