Ballina / Lajme / Bota / Arrestohen dy shqiptar dhe ndihmësi i tyre pasi kryen vjedhje dhe përdhunuan pronaren
Loading...

Arrestohen dy shqiptar dhe ndihmësi i tyre pasi kryen vjedhje dhe përdhunuan pronaren

Dy shqiptar kan vjedhur gjëra me vlerë në apartamentin e një vajëzë 18 vjeçare në Torino dhe një shumë të hollash 400 euro.

Gjatë vjedhjes njëri nga kryesit e vepres e ka detyruar vajzen të kryente mardhënie seksuale orale, duke e mbajtur të lidhur.

Dhuna të cilen e ka përjetuar vajza ndaj keqbërsëve dhe përdhunuesëit gati sa nuk ja kishte marur jeten.

Pasi hajdutët janë larguar nga banesa, vajza ka arritur të lajmëroj policin. Sipas policis së forenzikes kryesit janë gjetur në bazë të sperms së përdhunuesit.

Policia ka arrestuar dy shqiptarët dhe ndihmësin e tyre i cili ju kishte treguar për apartamentin e vajzes.

Mediat italiane raportojnë se dy shqiptarët janë duke u gjykuar nga prokurori i shtetit me dyer të mbyllura.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …