Ballina / Lajme / Kosovë / Arrestohen pesë shqiptar pasi ju gjetën 95 kg marihuanë
Loading...

Arrestohen pesë shqiptar pasi ju gjetën 95 kg marihuanë

Në një fshat, Lakka në Thesproti janë arrestuar pesë shqiptar prej moshes 26 – 50 vjeç nga policia greke me 95 kg marihuanë. Pas arrestimit dhe konfiskimit të marihuanës, u janë sekuaestrua edhe 5 celular.

Të arrestuarit do të dërgohen në Prokurorinë e Thesprotusë, ndërsa pritet vendimi i prokurorit.

 

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...