Ballina / Lajme / Bota / Arrestohen tre shqiptar pasi transportonin lëndë narkotike
Loading...

Arrestohen tre shqiptar pasi transportonin lëndë narkotike

Gjatë një aksioni policor në Itali, nga karabinjerët  kan sekuestruar 6.2 kg marijuhanë.  Bëhet e ditur se droga ishte e mbështjellur në thas të zinj.

Siç raportojnë mediat lokale italiane, kuptohet se banda ishte shqiptare dhe kishte kohe që ishin nën vëzhgim të policis italiane.

Gjatë këtij aksioni janë arrestuar Vlash Isufaj, 37 vjeç dhe nigeriani Lucky Okonoboh, 33 vjeç.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...