Ballina / Lajme / Arrestohet 45 vjeçari nga njesia speciale pasi ju gjend 4 kg marihuanë
Loading...

Arrestohet 45 vjeçari nga njesia speciale pasi ju gjend 4 kg marihuanë

Ministria e Punëve të Brenshëme në Maqedoni, ka lëshuar një komunikat për media pas një aksioni të kryer nga forcat policore, në banesen e një të dyshuari për kontrabandë me drogë.

A.G 45 vjeç nga tetova është arrestuar, pasi në banesen e tij janë gjetur 4 kilogram marihuanë.

Ai marihuanen e kishte fshehur në vende të ndryshme të baneses së tij dhe me mbështjellës të ndryshëm.

Me rastin në fjalë është duke u marur Gjykata supreme e Tetoves.

/MegaPress.al/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …