Ballina / Lajme / Kosovë / Arrestohet një person nga Ferizaj pasi ka sulmuar familjarët
Loading...

Arrestohet një person nga Ferizaj pasi ka sulmuar familjarët

Gjatë ditës së sotme policia në Ferizaj, kan pranuar një telefonat ku një person ka rrahur antarët e familjes. Policia menjëherë ka arrestuar dhunuesin dhe e ka derguar në mbajtje.

Si pasojë e goditjeve të mara familjarët kan pësuar lëndime fizike ku janë derguar në spitalin e Ferizajt. Motivet ende nuk dihen, ndërsa me rastin është duke u marur prokurori.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...