Ballina / Uncategorized / Arsyja e çmenduris vajzat per Den Hasanaj? (Foto)
Loading...

Arsyja e çmenduris vajzat per Den Hasanaj? (Foto)

Si duket kohet e fundit kengtari nga Prizreni Den Hasani shifet me shum goca te ndryshme neper foto a thua te gjitha i ka Deni ?

Ne kontaktuam me Denin po ai sna dha pergjigje keshtu vendosum me kontaktu perseri po ai sna jep pergjigje vetem me nje shkrim na ka kontaktuar duke na thene “” TE GJITHA JAN SHOQET E MIA “”

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “O bilbil”Projekti i ri muzikor nga Mimoza Kryeziu FOTO-VIDEO

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...