Ballina / Show Bizz / Art Lokaj djali i kryeqytetit
Loading...

Art Lokaj djali i kryeqytetit

Art Lokaj e ka lansuar albumin e parë muzikor të titulluar “Use You”, i cili përmban tetë këngë.

Arti, projektet muzikore i ka finalizuar në studion e tij të quajtur ‘Liceu’, e që është hapur së fundi, transmeton Ballkani.info.

Lokaj performon live çdo natë në ‘Zanzi Jazz Bar’ në Prishtinë, së bashku me Nesim Maxhunin, Fatjon Miftarin, DJ Wise dhe DJ Neph, ku gjenerata të ndryshme argëtohen nën atmosferën e tyre. /Ballkani.info
https://www.instagram.com/artlokaj/?utm_source=ig_embedEDIT

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...