Ballina / Show Bizz / “Atmosfera” e Lumni Aliut ndez fortë, projekti i fundit hit (Video)
Loading...

“Atmosfera” e Lumni Aliut ndez fortë, projekti i fundit hit (Video)

Ka nisur të këndojë që në moshë 7 vjeçare me babain e tij, mirëpo ky është projekti i tij i dytë me videoklip, ndërkohë që ka në plan të vazhdojë akoma më fuqishëm dhe në mënyrë profesionale një karierë si këngëtar në skenën shqiptare.

Tekstet ai i shkruan vet ndërkohë që edhe muzikën e bën vet sepse performon shumë mirë në sint dhe piano. Lumni jeton në Basel të Zvicrës ndërkohë që me prejardhje është nga Besiana (ish Podujeva).

Bukuroshi shqiptarë është single ndërsa femrat shqiptare kanë mundësi tek ai. Producent i tij është Bardh Beselica BBProduction me të cilin është i lidhur edhe miqësisht.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...