Ballina / Show Bizz / Avionë privatë, Lamborghini, dhe shampanjë gjigante! Këta janë ‘Mbretërit e Instagramit’ (FOTO)
Loading...

Avionë privatë, Lamborghini, dhe shampanjë gjigante! Këta janë ‘Mbretërit e Instagramit’ (FOTO)

Fëmijët e pasur nga mbarë bota postojnë vazhdimisht foto ku mburren rreth pasurisë marramendëse që kanë trashëguar.

Por tani duket se edhe prindërit e pasur janë duke kërkuar të tërheqin vëmendjen me llogaritë e tyre në Instagram.

Një faqe duket se ka filluar të koleksionojë të gjitha fotot nga jeta e tyre e çmendur dhe ti ndaje me publikun e thjeshtë në Instragam.

“Rich Parents of Instagram” poston fotografi nga festat magjepsëse, makinave sportive dhe shisheve të shampanjave.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...