Ballina / Show Bizz / Azem Lukaj sjell baladën e bukur “Pa fat”
Loading...

Azem Lukaj sjell baladën e bukur “Pa fat”

“Pa fat” kështu mban titullin balada e sapo ardhur me një klip mjaft të bukur kënduar nga artisti Azem Lukaj. Kënga që mban emrin e Valon Biba për muzikë, orkestrim dhe tekst, është punuar në mix-audio nga Hekuran Prenaj, ndërsa videokipi është realizuar nga Armend Neziri-AN Production. Këngëtari i njohur pejan ka dashur të vijë në këtë fillim vit me këtë baladë mjaft të bukur, që shihet që në momentet e para që është lansuar në Youtube ka nisur të shihet e dëgjohet mjaft mirë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ESKALATION” Super projekti muzikor nga PADRE (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...