Ballina / Lajme / Baba nuk e lejon ta takoj nënen 20 vjeçari tenton të vetvritet
Loading...

Baba nuk e lejon ta takoj nënen 20 vjeçari tenton të vetvritet

Një djalë 20 vjeç  nga Tirana ka tentuar të vetvritet duke i prer damarët e duarëve. Arsyeja ishte sepse babai i tij nuk e kishte lejuar ta takoj nënen e tij 40 vjeç I.M.

Sipas 40 vjeçarit në deklaraten e tij dhënë në stacionin e policor, arsyeja ishte përshkak se djali ishte shumë problematik dhe këtë e ka bërë për ta denuar.

Por nuk kishte menduar se puna do të vinte deri në këtë pikë. Ndërsa djali gjendet jashtë rrezikut për jetë pas trajtimit mjekësor  në Spitalin e Traumës.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...