Ballina / Lajme / Babai ngacmon seksualisht vajzen 5 vjeçare denohet nga Gjykata e Korçës
Loading...

Babai ngacmon seksualisht vajzen 5 vjeçare denohet nga Gjykata e Korçës

Është denuar me gjashtë vjet burgim 36 vjeçarin, Edison Shuli, i akuzuar për ngacmim seksual të vajzës së tij vetëm pesë vjeçare, nga Gjykata e Korçës në Shqipëri.

Rastin në polici e ka paraqitur bashkshortja e Edisonit i cili ka treguar për rastin. Sipas deklarates së gruas së gruas së tij ajo ka treguar se Edisoni e ka prekur vajzen në pjesët intime dhe kryente veprime të turpshme.

Madje këtë e kishte përseritur disa herë, edhe pse ajo i kishte ndërhyr disa herë. Nga frika se mos po ndodh më e keqja ajo është detyrua ta denoncoi rastin.

Nga ana tjetër babi i Edisonit e akuzon bashkshorten se ajo po dëshiron të ndahet nga burri dhe për këtë ajo e akuzon atë.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...