Ballina / Show Bizz / Muzike / Baby G pozon e lagur në dush, vë në pah linjat trupore (Foto)
Loading...

Baby G pozon e lagur në dush, vë në pah linjat trupore (Foto)

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. 

Por, këngëtarja di të jetë temë e mediave rozë shqiptare dhe këtë e bën më së miri.

Gordana Kingji, e njohur më mirë me emrin artistik si Baby Gee, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në llogarinë personale në Instagram.

Këngëtarja shihet duke bërë dush teksa kishte të veshur një bluzë të lagur dhe i vë në pah gjoksin.

“Kjo është mënyrë e jetës”, ka shkruar me këtë rast këngëtarja në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …