Ballina / Lajme / Kosovë / Bahtiri shkarkon drejtorin e VV’së pas skandalit me kallashnikov (Dokument)

Bahtiri shkarkon drejtorin e VV’së pas skandalit me kallashnikov (Dokument)

I pari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka marrë vendim që të shkarkoj nga detyra Drejtorin për Rini dhe Sport të kësaj komune, Fidan Ademi.

Ky vendim i Bahtirit vjen pas skandalit të Fidan Ademit, i cili është parë nëpër rrjetet sociale në fotografi me kallashnikov.

Më parë Agim Bahtiri ka bërë të ditur që do të rikandidoj për Kryetar të Komunës së Mitrovicës.

/GazetaExpress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Kancelari Kurz takon Setki Ibraimin, i jep përkrahje për garën komunale

Kancelari austriak Sebastian Kurz sot ka takuar shqiptarin nga Tetova, Setki Ibraimi i cili gaton …