Ballina / Show Bizz / Baila Baila – Nga ZEENI & DZAFER
Loading...

Baila Baila – Nga ZEENI & DZAFER

Një këngë plot ritëm vere dhe me mjaft shije e realizuar edhe me një klip të nxehtë është publikuar sot nga dy këngëtarët Zeeni dhe Dzafer.

Ky bashkëpunim i tyre vjen pikërisht në këtë fillimvjeshte pro që ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe që nga dita e parë është pëlqyer shumë ndoshta për shkak të ritmeve të bukura që ka.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …