Ballina / Show Bizz / Balada “Dashni mke vra” pritet mjaft mirë
Loading...

Balada “Dashni mke vra” pritet mjaft mirë

Një baladë e bukur në prag të Shën Valentinit sapo ka ardhur. Eshtë fjala për këngēn “Dashni mke vra” një baladë mjaft interesante kënduar nga artisti Gjon Ukaj. Kënga ka dhe dhe një videoklip të bukur ndërsa ka nisur të shihet në kanalin Youtube mjaft mirë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...