Ballina / Show Bizz / Balada që ju bën të qani, Kujtim Ibrahimi e interpreson me shumë ndjenja (Video)
Loading...

Balada që ju bën të qani, Kujtim Ibrahimi e interpreson me shumë ndjenja (Video)

Shpesh lançon edhe këngë të bukura me videoklipe, që marrin mjaft vëmendje e bëhen të dëgjuara. Është këngëtar i njohur, i angazhuar dhe mjaftë produktiv. Këndon në dasma, ahengje e mbrëmje muzikore. Me pak fjalë, është mjaftë prezent tek publiku.

Kënga më e re e Kujtim Ibrahimit titullohet “Dashuria më ka vra”, e cila sapo është hedhur në qarkullim. Kjo baladë e bukur, vjen për të kënaqur të gjithë adhuruesit e këngëtarit dhe jo vetëm. Teksti i këngës “Dashuria më ka vra” është shkruar nga Kreshnik Avdiu, muzika dhe orkestrimi nga Ardian Kastrati, ndërkaq videoklipi është realizuar nga produksioni “Sëart”.

Ndiqni hitin “Dashuria më ka vra” nga Kujtim Ibrahimi:

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …