Ballina / Uncategorized / “BANDITA” Super projekti muzikor nga Ludio (Foto-Video)
Loading...

“BANDITA” Super projekti muzikor nga Ludio (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma të reja muzikore kjo industi po sundon Europen. Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është LUDIO .  LUDIO sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “ BANDITA ” . Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesionale dhe Artisti ne fjal e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shumë e suksesëshme.

Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, LUDIO është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë e muzikes nderkombetare . Kënga – BANDITA menjëher pas lansimit në youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …