Ballina / Sport / Barcelona dhe Celta Vigo 1:1 ( Video)
Loading...

Barcelona dhe Celta Vigo 1:1 ( Video)

Barcelona është duke zhvilluar lojen kundër Celta Vigo –s, në Camp Nou. Në minute e 20` futbollisti Lago Aspas, arrin të shenoj gol të bukur për ekipin e tij Celta Vigo, pavarësisht Marc Andre Terstegen u mundua ta mbroj golin.

Por gëzimi i tyre nuk zgjati shumë pasi që dy minuta më vonë Leonel Mesi shenon gol fantastike dhe arrinë të barazoj rezultatin 1-1.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …