Ballina / Sport / Barcelona ia vazhdon kontratën një lojtari
Loading...

Barcelona ia vazhdon kontratën një lojtari

Barcelona dhe mesfushori i talentuar, Carles Alena kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës edhe për tre sezone.

Alena këtë sezon është përfshirë në skuadrën e parë të Barcelonës, pas paraqitjeve të mira në Barcelona B.

“Kemi arritur marrëveshje me lojtarin Carles Alena për vazhdimin e kontratës edhe për tre sezone tjera”, thuhet në njoftimin zyrtar të Barcelonës.

Barcelona po ashtu njofton se Alenas i është vendosur një klauzolë lirimi prej 75 milionë eurove. /albeu.com/

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...