Ballina / Sport / Barcelona ofertë për Insignen, Liverpooli: Prit se ndoshta më duhet mua
Loading...

Barcelona ofertë për Insignen, Liverpooli: Prit se ndoshta më duhet mua

 Barcelonës  i është refuzuar oferta prej 55 milionë paund (60 milion euro) për Lorenzo Insigne, nga Napoli.

Liverpool e konsideron italianin si një zëvendësues të mundshëm për Philippe Coutinho, i cili dëshiron kalimin në Barcelonë. Brazili ka dorëzuar një kërkesë për transferim, por tu bërë pasardhë i Andres Iniesta, përcjell Albeu.com.

Gazzetta dello Sport raporton se Liverpool është favoriti për shërbimet e italianit pasi do të jetë zëvendësuesi i Coutinhoi cili do të largohet për në Barcelonë. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …