Ballina / Sport / Barcelona rrit ofertën për Dembele, ja shuma për Dortmundin
Loading...

Barcelona rrit ofertën për Dembele, ja shuma për Dortmundin

Drejtuesit e Barcelonës nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga Ousmane Dembele, ashtu sikurse Borussia Dortmund nga kërkesat e saj.

“Sky Germany” njofton se Barcelona ka rritur në 130 milionë euro ofertë për Dembele, 30 më shumë sesa oferta e parë para disa ditësh.

Por, sërish ata e kanë refuzuar, pasi dëshirojnë vetëm 150 milionë, shumë që Barcelona nuk është e gatshme ta paguajë.

Katalanasit janë afër transferimit të mesfushorit të Nice, Michael Seri dhe kanë kthyer vëmendjen edhe nga Angel Di Maria nëse dështon transferimi i Dembele.

/Infopress/

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...