Ballina / Show Bizz / Behare Maksutaj shqiptarja më e bukur që e keni parë
Loading...

Behare Maksutaj shqiptarja më e bukur që e keni parë

Shumë media po shkruajnë për një bukuroshe shqiptare që jeton në Zvicër dhe që po mahnitë me pamjen e jashtme. Fjala është për Behare Maksutaj, bukuroshen shqiptare me tipare të rralla, me të cilen Zoti është treguar mjaftë bujar. Ajo, gëzon linja perfekte trupore dhe një fytyrë të rrallë. Behare Maksutaj nuk ka konkurruar asnjëherë në ndonjë kompeticion bukurie, por është e sigurtë se nëse do të futej në ndonjë garë, patjetër se do ta fitonte. Behare Maksutaj, ka faqen e saj në Instagram, ku kohë pas kohe prezanton foto të ndryshme, që marrin vëmendjen e ndjekësve të bukuroshes, të cilën shpejtë mund ta shohim në kopertina revistash, apo të përfshirë më shumë në botën e modës.


Beharja është nënë e lumtur dhe krenare e dy fëmijëve. Thotë se të bërit nënë, është gjëja më e bukur në jetë. Ndryshe, Behare Maksutaj është bërë nënë në moshë të re . Ajo është nënë dhe bashkëshorte e lumtur.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...