Ballina / Lajme / Bota / Berberet femra në Vietnam, trajtim special për meshkujt. (video)
Loading...

Berberet femra në Vietnam, trajtim special për meshkujt. (video)

Në një video të postuar në internet duken berberet femra të Vietnamit të cilat bëjnë trajtim shumë special meshkujve.

越南理发店特色按摩服务!一个不可错过的旅游项目,去过都说好! 帮忙分享更多视频就在#轻松视界 *影片来自网络转载

Posted by 轻松视界 on Montag, 11. September 2017

Siç edhe mund te shihni ne videon e postuar ne internet, keto trajtime nuk behen vetem per turistet por edhe per vendoret te cilet konsiderojne te nevojshme kete gje.

Ndersa turistet e kane te pa mundur rezistimin e ketij lloj trajtimi. Kjo pune eshte bere mode duke pranuar qe femrat jane me te pershtatshme per ta kryer kete pune, vecç kesaj ato sjellin me shume myshterinj.

/Megapres.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …