Ballina / Show Bizz / Muzike / Bernardi paralajmron projektin e ri veror !
Loading...

Bernardi paralajmron projektin e ri veror !

Kengtari nga Prizreni i riu qe tronditi prizrenin me hitin e ti ka vendosur qe se shpejti te sjell nje megahit te ri por me bashkpunim a thu kush do jete ?

Ju sjellim hitin e kaluar ta ndegjoni i cili 18mi viewsa deri tani shpresojm te arri nje sukses me te madh me bashkpunimin qe do sjell/MegaPress

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

11 Komentet

 1. 由於公屋、居屋只有在第一次的樓宇買賣時,才有銀行做按揭。所以當閣下想有第二次按揭時便會感到不知所措。深明居屋業主所需,所以為各公屋、居屋業主設定「業主貸款」。對象 :未補地價之公屋、居屋業主 貸款詳情 : 即批最高$1,000,000.00 可選擇息本攤分,以用作長線或綜合債項之需要 或淨息短期供款,以應付短暫週轉所需 自訂還款期,隨時借隨時還 所需文件 :只需身份證 水、電、煤單 差餉單

 2. PIM商品管理系統整合

 3. SKINFOOD 【黑石榴肌因豐潤美顏系列】黑石榴肌因豐潤化妝水的商品介紹 SKINFOOD,黑石榴肌因豐潤美顏系列,黑石榴肌因豐潤化妝水

 4. 清除老廢角質、讓肌膚變得更加光滑、幫助淡化細紋外觀。

 5. BECCA 【COMPLEXION】繽紛頰心舒芙蕾的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 BECCA,COMPLEXION,繽紛頰心舒芙蕾

 6. AUSDY 奧詩蒂 【金萃肌活系列】金萃肌活精華霜 Gold Essence Rejuvenate Cream的商品介紹 AUSDY 奧詩蒂,金萃肌活系列,金萃肌活精華霜 Gold Essence Rejuvenate Cream

 7. 提供豐富充足的水分及可靠的保護,令雙唇更滑、更豐滿。

 8. Aveda Stress-Fix™舒壓身體護理系列 薰衣草洗滌心靈 – STYLE-TIPS.COM 都市女性所面對的壓力遠超過想像,所以幾時都話要愛自己多一點,別待薄自己。如果沒時…

 9. 哈里王子皇家婚禮舉行在即!Maghan Markle會穿這條婚紗行禮! – STYLE-TIPS.COM 繼威廉王子和 Kate Middleton 的皇室寶寶幾天前出生,於未來兩個星期…

 10. England striker Andy Carroll has resumed training with West Ham United, according to co-owner David Gold. But the forward has not been given a time-frame for a playing return yet. Andy Carroll is back in training with West Ham United, confirms owner David Gold

 11. Read our in-depth iPhone XS Max review
  Read our hands-on iPhone XR review
  link
  Read our hands-on Apple Watch 4 review
  iPhone XS price and release date
  iPhone XS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...