Ballina / Show Bizz / Bes Kallaku e do më shumë Ratin apo Xhensilen?
Loading...

Bes Kallaku e do më shumë Ratin apo Xhensilen?

Rati pos që është një ndër zërat më të dëgjuar, së fundi ka filluar rë jetë edhe nga këngëtarët më të përfolur. Po flitet se sa fiton, pse e zgjedhin këngëtaret të bëjnë duete me të, etj.

Po, Bes Kallaku pse është aq i lidhur me Ratin? Humoristi dhe këngëtari i mirënjohur kanë një varg projektesh të përbashkëta, që kanë bërë boom.

Kënga “Skifterat” mbetet hiti i tyre më i madh, por nuk mbeten mbrapa as këngët e tjera. Edhe bashkëpunimi mes Bes Kallakut, Ratit dhe Big Mames në këngën me titull “Me temina” është hit i pa diskutueshëm.

Gjithë kjo miqësi, gjithë këto bashkëpunime mes këngëtarit e humoristit, na qojnë para pyetjes së madhe: Besi e do më shumë Xhensilen apo Ratin?

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …