Ballina / Show Bizz / Besar Rusiti, një talent si ai thotë “Diva”
Loading...

Besar Rusiti, një talent si ai thotë “Diva”

Është i ri dhe plot talent, e sapo ka sjellë një super këngë me klip që mban titullin “Diva”, e po pëlqehet mjaft. Ky është këngëtari Besar Rusiti, 18 vjecari simpatik dhe plot stil me origjinë nga Tetova por që jeton në Koln të Gjermanisë. Deri tani Besari ka dy këngë e planifikon deri në verën e 2018-ës shumë hite të paktën 5 projekte, ndërsa ka nisur të menaxhohet mjaft mirë nga Duli Rizvani, e pos gjuhës shqipe ai njeh shumë mirë edhe italishten e gjermanishten. Nëse do të dëgjoni këngën “Diva” do të dashuroheni menjëhere me zërin e tij.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...