Ballina / Show Bizz / Muzike / Big G bashkpunim me Mc Kreshen
Loading...

Big G bashkpunim me Mc Kreshen

Për një kohë shumë të shkurtër Big G hyri në tregun muzikor.  Kështu Big G u bë një zë i njohur në estraden muzikore. 

Ka një album, i cili është lansuar në vitin 2000 dhe pati sukses mjaft të madh.

Ndërsa për estraden shqiptare u bë i njohur me këngen “ Unë e di”. Këngë kjo e cila ka qenë hit në Top Channel  dhe në Kosovë. Ndërsa  një sukses tjeter i Big G,  ishte edhe bashkpunimi me Yllka Deliun, me këngen “ Me ty” e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Big G, së shpejti do ta shohim në një bashkpunim me reperin e njohur Mc Kreshen. /MegaPress/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...