Ballina / Show Bizz / Big Papi prezanton hitin e rradhës “Qele telefonin”
Loading...

Big Papi prezanton hitin e rradhës “Qele telefonin”

Reperi atraktiv dhe tashmë mjaft i njohur i skenës shqiptare sapo ka prezantuar këngën me klip që mban titullin “Qele telefonin”. Që nga teksti e deri te muzika është mjaft interesante si këngë e cila që në orët e para të publikimit ka nisur të pëlqehet mjaft. Si duket ritmi i verës do të duhet ta shijojmë ende nën tingujt e kësaj këngë mjaft të bukur që sapo erdhi nga artisti atraktiv Big Papi.

https://www.youtube.com/watch?v=dLoKgEs0_0c

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

Loading...