Ballina / Show Bizz / Muzike / Big Papi sjell projektin “Kile”
Loading...

Big Papi sjell projektin “Kile”

Kengtari nga diaspora sjell projektin veror “Kile” i urojm suksese Big Papit 

Presim edhe shum hite te tjera nga Big Papi i cili din te nxerr shum hite te mira /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...