Ballina / Show Bizz / “Biri im” Super projekti i ri muzikor nga bab e bir, Lulzim & Florian Shehu (Foto-Video)
Loading...

“Biri im” Super projekti i ri muzikor nga bab e bir, Lulzim & Florian Shehu (Foto-Video)

Talenti është bekim nga Zoti , por kur ai të trashegohet dhe tek brezat pasardhëse atëher është dhurata më speciale për prindin. Lulzim Shehu është emer i njohur në industrin muzikore shqiptare. Fal zërti unik dhe të jashtzakonshën Lulzimi qdo projekt muzikor e ka rikthyer ne hit . Artisti në fjal gjat karrieres se ti ka dhe shumë bashkpunime me artist ndërkomtar. Mirpo bashkpunimi i fundit nga Lulzim Shehu është “qërshia mbi tort” në karieren muzikore. Lulzimi sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor me titull “Biri im” dhe vjen në bashkpunim me djalin e ti Florianin. Përndryshe Florian ka trasheguar talentin nga babai ti dhe shumë shpejt do të jetë një ndër artistet më me influenc në show biz.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...