Ballina / Show Bizz / Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)
Loading...

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria e pubikuar ne youtube perciell shumë ritem dhe alergi te fansat.Perndryshe zeri brilant i të dy artisteve bënë që kjo potpuri të kaloj shpejt tek veshi i ndegjuesve


https://www.youtube.com/watch?v=Y8EKNv1HhiU&feature=share&fbclid=IwAR3YMZDc2F0-BGTIOfzr7YKP3ula2ifvFpUJW5eBDEWr83yib8XuQOHAlRc&app=desktop

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …