Ballina / Show Bizz / Muzike / Bleona Qereti kujton dhuratën që ka marrë nga Blendi Fevziu (Foto)
Loading...

Bleona Qereti kujton dhuratën që ka marrë nga Blendi Fevziu (Foto)

Bleona Qereti nuk ndalet së provokuari në rrjetet sociale.

Ajo ka një shoqëri prej vitesh me gazetarin e njohur shqiptar, Blendi Fevziu.

Shoqërinë e ka zbuluar vet Bleona me anë të fotografive të publikuara në rrjetin social Instastory.

Në sqarim të fotove ku shihen dis dhurata, ajo konfirmon se i ka marrë nga gazetari i emisionit “Opinion” në Klan.

Ai i ka dhuruar para nëntë vitesh një varëse çelësash të firmës “Cartier”.

“Blendi Fevziu xemla kjo dhurata e jotja është tek çelësat e mi për 9 vjet, të dua”, ka shkruar Bleona.

Duket se miqësia e Bleonës me Blendin është e fortë, por për ndonjë gjë më shumë gjithnjë palët kanë përjashtuar mundësinë.

Bleona vazhdon me publikimin e fotove shokuese në Insta

Blendi prej vitesh është i martuar dhe gëzon jetë të lumtur martesore.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …