Ballina / Show Bizz / Bleona Qereti vazhdon të sjell imazhe të nxehta, kësaj radhe me sutjene të tejdukshme (Foto, +18)
Loading...

Bleona Qereti vazhdon të sjell imazhe të nxehta, kësaj radhe me sutjene të tejdukshme (Foto, +18)

Ajo kishte paralajmëruar se do të sjell imazhe të ndryshme gjatë muajit Dhjetor.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti, e cila po shokon me fotografitë që po publikon në rrjetet sociale.

First things first – I am the realest ‼️ #fancy

A post shared by Bleona (@bleona) on

Në fakt, bëhet fjalë për serinë e pozave restrospektive që ka vendosur t’i risjell çdo ditë dhe deri më tani po e mban fjalën.

Kësaj radhe ajo ka vendosur të risjell një varg fotosh me sutjene të tejdukshme teksa i shihet gjoksi ndërsa ka të veshur edhe të brendshmet.

A post shared by Bleona (@bleona) on

Këngëtarja ka kohë që s’ka publikuar ndonjë krijimtari muzikore, por paraqitjet në media i ka mjaft të shpeshta.

Ajo vazhdon të jetojë dhe veprojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe herë pas here rikthehet në vendlindje.

A post shared by Bleona (@bleona) on

Mbetet të shihet edhe në ditët në vijim se çfarë fotografish do të na sjell këngëtarja. /MegaPress/

A post shared by Bleona (@bleona) on

A post shared by Bleona (@bleona) on

A post shared by Bleona (@bleona) on

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ESKALATION” Super projekti muzikor nga PADRE (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...