Ballina / Show Bizz / Muzike / Blerina Matraku sjell projektin e radhes bashkpunim me Klajdi Musabelliu “Zemrat nje here falen”
Loading...

Blerina Matraku sjell projektin e radhes bashkpunim me Klajdi Musabelliu “Zemrat nje here falen”

Kengetarja nga Shqiperia sjell projektin e radhes bashkpunim me kengtarin Klajdi

Pas shum kerkesave te fansave te saj ajo vendosi me sjell projektin ne bashkpunim pasi qe hitin e kaluar kishe ndez shum njerz te jen pjes e publikut te saj.

Pse Blerina Matraku nuk eshte e dhene shum pas klipave thjesht qe e eshte e bukur dhe ka ze te mir apo thjesht vendos te jete me larg nga publiciteti dhe gjerat tjera.


Ne si Megapress i urojm suksese te metujshme Blerines me kete ze te mrekullshuem.

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...