Ballina / Show Bizz / Bomba e ML vjen të mërkurën (Video)
Loading...

Bomba e ML vjen të mërkurën (Video)

Të mërkurën pritet të shpërthejë rrjeti në youtube pasiqë vjen projekti më i realizuar i reperit ML i cili publikon këngën “Money” të realizuar edhe me videoklip. Ky projekt do të publikohet në kanalin e famshëm ArkivaShqip edhe atë ditën e mërkurë 13 shtator, ndërkohë që pritet të jetë një megahit i vërtetë për shkak të fabulës së këngës dhe ritmet e shpejta që ka.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...