Ballina / Show Bizz / Muzike / ” Bonita” një tjetër hit nga Adelina Berisha ( Video )
Loading...

” Bonita” një tjetër hit nga Adelina Berisha ( Video )

Super ylli Adelina Berisha së fundmi ka lansuar klipin e saj muzikor “ Bonita”. Si gjithmonë  e bukur dhe mjat eksploruese në veshjet e saj ajo edhe këtë herë vjen me risi për adhuruesit e  saj.

Së fundmi kënga është duke u dëgjuar mjat shumë në kafene, vetura dhe kudo.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...