Ballina / Lajme / Kosovë / Brahimaj: Shqiptarët do të jen krenar qe patën UÇK-në
Loading...

Brahimaj: Shqiptarët do të jen krenar qe patën UÇK-në

Reagime të shumëta kundër LVV-je, janë duke u postuar  në facebook nga deputetë e ish deputet të Parlamentit të Republikes së Kosovës.

Ndjëri ndër ta është edhe ish deputeti i Republikes së Kosovës, Lahi Brahimaj.

‘’Luften e UÇK-së  nuk mund ta njollos askush…Shqiptarët gjithnjë do të ndihen krenarë dhe me fat, që e patën UÇK-në dhe komandantët e saj që mundësuan lirinë e vendit”,  ka shkruar Brahimaj./ MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …