Ballina / Show Bizz / Muzike / Bukuritë shqiptare të paraqitura në një klip nga Mili Sallauka i hiqen Klikimet
Loading...

Bukuritë shqiptare të paraqitura në një klip nga Mili Sallauka i hiqen Klikimet

Mili Sallauka i cili lansoj kengen e fundit bukuri shqiptre u prit mjaft mire nga njerzit por tek ky klip ndodhi diqka qe po ndodhe shume koheve te fundit ne disa artist , nga klipi jan hjek 20 mij klikime dhe askush nuk jep përgjegjësi as vet channali i arkives e cila e kan marr te drejten e publikimit te kenges 

Këngëtari Mili Sallauka ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar ‘Bukuritë Shqiptare’,

Ky projekt muzikor që doli në këtë muaj të festave, sjell disa nga pamjet më të bukura të trojeve shqiptare, duke u përshtatur mjaft mirë edhe me këngën e këngëtarit.

Duke u bazuar në komente, një përmbledhje e tillë e këtyre vendeve u prit mjaft mirë nga fansat e Milit./

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …