Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Burim Hoxha së shpejti me këngë të re
Loading...

Burim Hoxha së shpejti me këngë të re

Artisti ynë me famë të madhe Burim Hoxha me talentin e tij muzikor, arriti të bëhet njëri nga profesionistët më në zë të estradës shqiptare. Me shumë këngë, secila histori e sukses, janë të arriturat e tij, pa përmendur pjesëmarrjet e tij të shumta nëpë festivale.

Burim Hoxha së shpejti vjen me këngen e re ” Ah dashni”, një këngë ritmike me tekst dashurie. Kënga është punuar nga Roi Meta dhe së shpejti kënga do të ket edhe videoklip.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...