Ballina / Sport / Cana përlot tifozët ( Video )
Loading...

Cana përlot tifozët ( Video )

Sot është paraqitur Cana për herë të fundit në fushë me numrin 5. Posa hyn në fushë të gjithë tifozët kan brohoritur emrin e tij.

Madje ka pasur të atillë që edhe kan qajtur. Cana është ndjer mjaft i emocionuar ku i ka përshendetur të gjithë tifozët për mbështetjen e tyre gjatë karieres së tij si lojtar.

Cana i jep fund futbollit duke shkelmuar topin e fundit në “Loro Boriçi”.

Sonte Cana i jep fund futbollit duke shkelmuar topin e fundit në "Loro Boriçi""Hejj hejj, thuajini të gjithëve, nuk ndërrohet kombëesia, nuk shitet shqiptaria"#shperndaje Lorik Cana

Posted by Shqipet Ne Gurbet on Montag, 9. Oktober 2017

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...