Ballina / Auto / Auto Lajme (page 2)

Auto Lajme

Fillon sezoni veror, rrugët e Londrës mbushen me super-vetura të parkuara në vende të ndaluara (Foto)

Kryeqyteti i Anglisë është mbushur edhe këtë vit, me super-vetura të cilat pronarët e tyre të pasur, i parkojnë në vende të ndaluara. Ferrari, Lamborghini, Porsche, McLaren dhe Masserati janë në mesin e këtyre makinave, që kanë zënë vend kryesisht në rrugët luksoze lokale të shtrenjta, transmeton Telegrafi. Pronarë e …

Lexo më shumë