Ballina / Femra / Modë

Modë

Foto +18/ Katherina Upton femra që çdo mashkull do ta ëndërronte

Katherine Elizabeth Upton  është një modele amerikan dhe aktore, e njohur për paraqitjet e saj në çështjen Sports Illustrated Swimsuit. Upton u emërua “Rookie of the Year” pas shfaqjes së saj të parë në 2011.  Ajo ishte gjithashtu subjekt i 100 vjetorit të “Vanity Fair”. Upton gjithashtu është shfaqur në …

Lexo më shumë