Ballina / Femra (page 4)

Femra

S’ka ma mirë: Dy ‘engjëj’ superseksi në natyrë me të brendshme

Ato janë, pa dyshim, dy ‘engjëjt’ më seksi të Victoria’s Secret aktualisht. Candice Swanepoel dhe Josephine Skriver këto ditë po qëndrojnë bashkë në Kolorado, ku po pushojnë dhe njëkohësisht po realizojnë fotografi të reja për firmën e mirënjohur të veshjeve të brendshme. Që të dy bukuroshet, njëra jugafrikane e tjera …

Lexo më shumë

Eva Murati, bukuroshja shqiptare për të cilën shkruajnë mediat ballkanike

Eva Murati është një personazh për të cilën po bëhet bujë jo vetëm në mediat shqiptare por edhe në ato ballkanike. Sot thuja se nga të gjitha shtetet ballkanike, mediat kanë bërë prezantimin e Eva Muratit për opinjonin e tyre. Eva është prezantuar vazhdimisht si shembull i suksesit dhe model …

Lexo më shumë