Ballina / Shendetesi (page 2)

Shendetesi

Tortë snikers

Përbërësit 250 gr margarinë 200 gr sheqer  100 gr kikirika 200 gr çokollatë të kuzhines 300 gr keksa të bluar 1 filxhjan çaji qumësht 100 gr çokollatë të zezë Shkrijme margarinen dhe mbi te hedhim qumshtin, cokollaten 200 gr,kikirikat e grimcuar,qumshti ,sheqer pluhur,keksa. Perzihet masa, behet e nje dhe vendoset …

Lexo më shumë

Femrat që urinojnë para seksit janë më të rrezikuara nga infeksionet

Femrat të cilat urinojnë para seksit mund të jenë më të rrezikuara të zhvillojnë infeksione të traktit urinar, thotë një ekspert. Pavarësisht se urinimi para seksit u është rekomanduar vazhdimisht femrave, duket se ky fenomen më shumë mund të jetë duke iu shkaktuar dëme sesa ç’mund ta kuptoni, transmeton MegaPress. …

Lexo më shumë